EN
PL
31.03.2020, 20:41:38
W grze
| Maksymalnie
| Nowych
| Dzisiaj
Graczy.

Witamy na Polskim serwerze ARK: Survival Evolved!

START SERWERA: 2017.04.14 | OSTATNI refreshWIPE: 2020.01.22

INFO!

Serwery już działają. Zrobiłem cofkę do godziny 11:00 aby młode dinki nie pozdychały.

Osoby które mają ikonę Raptora na CryoPodzie z Fire Wyvern, Lightning Wyvern, Poison Wyvern, Ice Wyvern i Tek Trike proszeni są o wczytanie ich w 'DANE ARK' (ARK DATA) i poinformowanie mnie w wiadomości E-mail o ilości wczytanych CryoPodów oraz podanie swojego SteamID64. Przyjmuję każdą ilość. Tek Trike może być wyciągnięty tylko na Genesis. Otwarcie 'DANE ARK' (ARK DATA) zepsuje go ponownie, także radził bym czekać na tej mapie na zmianę. Jeżeli masz zepsutego CryoPoda z dinkiem z poza listy napisz o tym w wiadomości.

Osoby które nie mają jeszcze zamienionych Ice Wyvern (wyklute), Rock Drake (wyklute) i Griffin proszeni są o poinformowanie mnie w wiadomości E-mail na której mapie zostały wyrzucone z CryoPodów. Po godzinie 20:00 będę zamieniał je komendą.

Osobą którym wyskakuje komunikat "Upłynął limit czasu połączenia" bądź "Niezgodność wersji modyfikacji" proszę o sprawdzenie czy wszystkie mody z listy w zakładce "MODY "zostały zasubskrybowane, pobrane i zainstalowane. W przypadku gdy dalej występuje błąd proszę odsubskrybować mody z ww. listy, wyłączyć Steam, przejść do lokalizacji instalacji ARK "C:\Program Files (x86)\Steam\steamapps\common\ARK\ShooterGame\Content\Mods" oraz Workshop'u "C:\Program Files (x86)\Steam\steamapps\workshop\content\346110" (ścieżki mogą się różnić w zależności od miejsca instalacji) i usunięcie wszystkich folderów i plików *.mod które zawierają ID modów z ww. listy (ID moda w adresie bądź w opisie moda). Po tej operacji uruchom Steam oraz zaloguj się w przeglądarce do Steam i zasubskrybuj wszystkie mody z listy. Poczekaj aż Steam wszystko zainstaluje i w zakładce "LISTA SERWERÓW" kliknij w interesującą Cię mapę aby się połączyć. W razie jakichkolwiek pytań proszę pisać na adres E-mail.

Osoby które potrzebują kanał lub rangę Channel Admin na TeamSpeak proszę zgłaszać się do mnie na Steam lub E-mail.

Steam Admina! EkipaDzika.pl [ADMIN]

Grupa Steam! EkipaDzika.pl

E-mail Admina! Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

W grze:
Dzisiaj: